BEJL SRUŠIO I KRISTAL PALAS: Velšanin dva puta u metu, blistao i Kejn (VIDEO)

07. 03. 2021. u 23:22

FUDBALERI Totenhema pobedili Kristal Palas sa 4:1 na svom terenu u 27. kolu, a ponovo je blistao Geret Bejl.

БЕЈЛ СРУШИО И КРИСТАЛ ПАЛАС: Велшанин два пута у мету, блистао и Кејн (ВИДЕО)

Velšanin je bio impresivan, ali igra sjajno u poslednje vreme. Krilni napadač je postigao četiri gola na poslednje tri utakmice i počeo je da se isplaćuje "pevcima".

Kejn je nameštao golove Bejlu. Brzonogi fudbaler je postigao prvi gol u 25. minutu, drugi u 49. minutu. Preostala dva pogotka za domaće postigao je fenomenalni Hari Kejn.

Jedini gol za goste dao je Kristijan Benteke, na asistenciju srpskog fudbalera Luke Milivojevića.

Izabranici Žozea Murinja se nalaze u seriji od tri vezane pobede u Premijer ligi, a ukupna gol razlika u tim trijumfima im je 9:1.