KOLO DOMAĆINA U SUPERLIGI: Vojvodina se vratila na pobednički kolosek, samo Radnik slavio u gostima

07. 03. 2021. u 18:05

FUDBALERI Vojvodine ponovo pobeđuju. Oni su na "Karađorđu" slavili protiv Javora sa 2:0 u 26. kolu Superlige.

КОЛО ДОМАЋИНА У СУПЕРЛИГИ: Војводина се вратила на победнички колосек, само Радник славио у гостима

Sve je na ovoj utakmici bilo rešeno posle posle 30 minuta igre. Domaći su do tada postigli oba gola.

Strelci za tim Nenada Lalatovića postigli su Miodrag Gemović i Dejan Zukić.

Vojvodina je do kraja znalački sačuvala stečenu prednost i tako se vratila na treće mesto na tabeli.

Novosađani imaju 53 boda, dva više od Čukaričkog, ali i utakmicu više. "Brđani" večeras od 19.15 gostuju Crvenoj zvezdi.

Radnik iz Surdulice je jedini slavio u gostima u mečevima ranijeg termina. Izabranici Slavoljuba Đorđevića su pobedili Inđiju sa 1:0.

Trenutak odluke se desio u 85. minutu kada je Nemanja Subotić zatresao mrežu domaćina.

Inđija je sada na 16. mestu na tabeli sa 23 boda, dok je Radnik šesti i ima 41 bod.