ZDRAVKO MAMIĆ IZ MEĐUGORJA: Ja sam navijač Zvezde!
ZDRAVKO Mamić, alfa i omega zagrebačkog Dinama i jedan od najuspešnijih sportskih radnika u regionu, nedavno je komentarisao uspehe Modrih i tom prilikom se dotakao i Crvene zvezde.
Foto EPA
Tačnije, odgovorio je na pitanje ko bi pobedio u slučaju da se na terenu sastanu Dinamo i Zvezde
- Jasno sam i javno rekao da ne bih želeo da Zvezdu izvučemo u Evropi. Ne želim Zvezdu protiv sebe, želim Zvezdu pored sebe. I neka Zvezda napreduje, ja sam njihov navijač i svih klubova s ovih prostora. Utakmica Dinama i Zvezde bila bi neizvesna, odlučivale bi nijanse - prenosi "Večernji list" Mamićeve reči.
Govorio je Mamić i o hrvatskoj ligi i napadima na Dinamo.
- Hrvatska liga napreduje, što je fenomen koji ne mogu da objasnim. Tamo nema novca za ovo piće koje sada pijemo. Divim se tim sportskim radnicima i kako opstaju bez bilo kakvih sredstava. Što se tiče Dinama, mnogo puta sam pokazao da ne gledam svoj interes nego da podmećem svoja široka leđa za interese Dinama. Mene možete da gazite koliko hoćete, ali kad krenete na Dinamo, ja nemam kočnice i uvek ću reagovati.
- Sećam se kad sam za vreme rata putovao u inostranstvo i govorio da sam Hrvat. Ljudi nisu imali pojma, pa bih rekao da je to bivša Jugoslavija. Znali su za Jugoslaviju, ali su govorili "to su idioti, ubijaju se, kolju se". Ali, kad bismo došli do Šukera i Bobana, onda bi znali o čemu pričamo - rekao je Mamić.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ERAKOVIĆ USPEŠNO OPERISAN: Sledi period oporavka, na terenu tek u finišu sezone
23. 02. 2021. u 13:01
VEČITI DERBI U POLUFINALU: Partizan i Zvezda bi da spasu sezonu osvajanjem Aba lige
PRVI meč polufinala Aba lige biće odigran večeras od 20 časova u beogradskoj "Areni", domaćini su "crno-beli".
18. 05. 2026. u 11:48
HAOS U KOŠARCI! FIBA "dokazala krađu", Nikola Jokić je pravi MVP NBA lige!
Nikola Jokić je NBA sezonu završio kako nije želeo, eliminacijom koju je Denver nagets doživeo već na startu plej-ofa, a onda je čuo vest koja je za mnoge neočekivana: MVP lige je, drugi put zaredom, Šai Gildžis Aleksander iz Oklahome. Svetska kuća košarke, međutim, rešila da "dokaže" da stvari ne stoje tako kako su glasali oni koji po Americi glasaju za ovo priznanje.
18. 05. 2026. u 17:00
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)