SOLSKJER OPTIMISTIČAN: Osećam da možemo da osvojimo Premijer ligu
DANAS je na programu derbi Mančestera. Junajted će ugostiti Siti, a trener "crvenih đavola" Ole Gunar Solskjer veruje u svoj tim.
Foto: EPA-EFE/Julian Finney/POOL
Klub sa "Old Traforda" je poražen od Lajpciga (3:2) u poslednjem 6. kolu grupne faze Lige Šampiona i evropsku odiseju nastavlja u Ligi Evrope.
Uprkos tome norveški stručnjak smatra da Junajted može da osvoji Premijer ligu.
- Osećam da možemo da osvojimo titulu šampiona Engleske ove sezone. Momci rastu i ekipa može biti još bolja. ne verujem da će iko lako osvojiti titulu, biće to velika trka - rekao je Solskjer i dodao:
- Mi u svaku utakmicu ulazimo da je pobedimo. Možda je to odgovor na pitanje o tituli, ako pobedimo u svim utakmicama osvojićemo titulu - zaključio je trener Junajteda.
Podsetimo, mančesterski derbi na programu je danas u 18.30, a igra se na "Old Trafordu".
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
NOVI PROBLEM ZA LIVERPUL: Povredio se još jedan bitan igrač tima sa "Enfilda"
12. 12. 2020. u 12:22
SVET U NEVERICI: Isplivao snimak Maradone samo nekoliko dana pred smrt (VIDEO)
12. 12. 2020. u 11:53
SPEKTAKL U LONDONU: Razigrana Vila napada sam vrh tabele i dolazi po čitav plen na "Stamford bridž"
SUBOTNjI program Premijer lige zatvara derbi 18. kola u kojem će Čelsi na "Stamford bridžu" pokušati da prekine seriju Aston Vile od čak deset uzastopnih pobeda u svim takmičenjima i ostane u trci za sam vrh Premijer lige (13.30).
27. 12. 2025. u 07:30
HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, nastavljaju se i šokantne vesti za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski".
27. 12. 2025. u 12:29
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)