SUPERLIGA SRBIJE: Velika pobeda Radnika protiv TSC-a, Proleter srušio Inđiju, bez golova u Lučanima

11. 12. 2020. u 19:14

DANAS su u terminu od 16 čsasova odigrane tri utakmice u Superligi Srbije. Najviše pažnje privukla je pobeda Radnika protiv TSC-a u Senti sa 3:1.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Велика победа Радника против ТСЦ-а, Пролетер срушио Инђију, без голова у Лучанима

Suruličani su pokazali da se nalaze u dobroj formi, pošto u poslednjih pet mečeva u prvenstvu imaju četiri pobede i samo jedan remi.

Domaćin je ipak bio taj koji je prvi stigao do prednosti preko Dostanića u 39. minutu. Ipak, gosti su odigrali sjajno drugo poluvreme u kome su postigli čak tri gola.

Strelci za Radnik su bili Subotić, Mitošević i Ponjević koji je zatresao sopstvenu mrežu.

U duelu između Mladosti i Napretka nije bilo golova, dok je Proleter u Novom Sadu pobedio sa 1:0 Inđiju, a jedini pogodak za domaće postigao je Mirosavljev u 78. minutu.

Utakmica Čukarički - Javor počela je u 18 sati.