RONALDO JE BOLJI OD MESIJA: Pobeda Juventusa, Junajted eliminisan, prekid u Parizu

08. 12. 2020. u 23:04

VEČE velikih uzbuđenja u Ligi šampiona obeležili su prekid u Parizu, ubedljiv trijumf Juventusa nad Barselonom i zanimljiva završnica u Lajpcigu.

РОНАЛДО ЈЕ БОЉИ ОД МЕСИЈА:  Победа Јувентуса, Јунајтед елиминисан, прекид у Паризу

Golovima Kristijana Ronalda, koji je dva puta bio precizan sa bele tačke i Vestona Mekkinija, Juventus je u direktnom duelu osvojio prvo mesto u grupi.

Minimalnom pobedom nad Ferencvarošom kijevski dinamo je obezbedio evropsko proleće u Evropa ligi.

Mančester junajted je bio na pragu prave rezultatske katastrofe u Lajpcigu, pošto je domaćin u 69. minutu imao 3:0.

Na kraju, jedva su Nemci sačuvali tri boda i plasman u drugi krug, pošto su crveni đavoli za dva minuta u 80. i 82, smanjili na 2:3 i do kraja utakmice ugrožavali gol protivnika.

Druga utakmica ove grupe između Pari sen Žermena i Istanbul Bašakšehira prekinuta je sredinom prvog poluvremena zbog incidenta koji je izazvao četvrti sudija.

U grupi E Čelsi je bodom protiv Krasnodara potvrdio prvo mesto dok je Sevilja bial ubedljivana gostovanju Renu.