NE IDE BEZ GLAVNIH IGRAČA: Desetkovani Real osvojio bod protiv Viljareala (VIDEO)

21. 11. 2020. u 19:08

FUDBALERI Real Madrida odigrali su nerešeno 1:1 u gostima protiv Viljareala u 10. kolu Primere.

НЕ ИДЕ БЕЗ ГЛАВНИХ ИГРАЧА: Десетковани Реал освојио бод против Виљареала (ВИДЕО)

Imao je Zinedin Zidan dosta problema da sastavi tim za ovu utakmicu. Francuski stručnjak nije mogao da računa na kapitena Serhija Ramosa, Karima Benzemu, Kazemira, Luku Jovića...

Ipak, uprkos tome meč je odlično počeo za goste. već u drugom minutu je Marijano Dijaz doveo "kraljviće" do prednosti.

Tražio je Real drugi gol, ali do njega nije došao. Na kraju su domaći bili ti koji su pogodili mrežu Tiba Kurtoe.

Uradio je to Đerard Moreno u 76. minutu kada je realizovao jedanaesterac. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, pa je ovaj meč okončan bez pobednika.

Madriđanima je ovo bio drugi vezani meč u prvenstvu kako ne znaju za pobedu. U prošlom kolu su poraženi od Valensije sa 4:1.

Posle ovog remija aktuelni šampion se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 17 bodova, dok je Viljareal drugi sa 19.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

PUTIN ODGOVORIO NA PONIŽAVANJE RUSIJE: Evo šta je poručio svetskim moćnicima sporta pred Olimpijske igre Pariz 2024

PUTIN ODGOVORIO NA PONIŽAVANjE RUSIJE: Evo šta je poručio svetskim moćnicima sporta pred Olimpijske igre "Pariz 2024"

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, još jednom je u prvi plan izbacio i sport. A kako najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" uopšte nisu naivne, poslednja dešavanja i dosad najveće poniženje za sportiste Ruske Federacije doveli su i do reakcije ruskog predsednikam Vladimira Putina.

18. 03. 2024. u 15:33