NIJE SAMO KOLAROV: NJih trojica takođe ne igraju večeras protiv Mađara!
Još trojica fudbalskih reprezentativaca Srbije napustili su tabor “Orlova” uoči večerašnjeg gostovanja u Mađarskoj u Ligi nacija!
FOTO: N. Paraušić
Nakon bolnog poraza od Škotske fudbaleri Srbije nastavljaju takmičenje u Ligi nacija, a selektor Ljubiša Tumbaković neće moći da računa na Aleksandra Kolarova u meču u kom naša selekcija ima imperativ pobede protiv Mađarske, on neće biti jedini odsutan.
Kamp reprezentacije napustili su i Aleksandar Katai, Aleksandar Mitrović i Filip Kostić. Oni neće biti na raspolaganju selektoru za večerašnji duel.
Kako piše "Blic", Katai se povredio protiv Škotske, Mitrović ne igra iz predostrožnosti, oseća se iscrpljeno nakon 120 minuta na terenu protiv Škotske, a Kostić se vratio u Ajntraht posle ranijeg dogovora FSS-a i kluba iz Frankfurta da ne igra na ovom meču.
Preporučujemo
PENAL KOJI ĆE DUGO BOLETI: Pogledajte celu penal seriju, Mitrovićev promašaj teško pao Srbiji (VIDEO)
13. 11. 2020. u 00:02 >> 00:04
DODATNA MOTIVACIJA: Mitrović bi večeras mogao da sruši Kristijana Ronalda i Harija Kejna
12. 11. 2020. u 18:37
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.
06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (6)