PRIZNANJE IGRAČU RADNIČKOG: Nemanja Kojić najbolji igrač 7. kola Superlige Srbije!

A. Ilić

14. 09. 2020. u 10:30 >> 10:35

FUDBALERI Radničkog savladali su TSC (3:1) na gostovanju u Senti u okviru 7. kola Superlige Srbije.

ПРИЗНАЊЕ ИГРАЧУ РАДНИЧКОГ: Немања Којић најбољи играч 7. кола Суперлиге Србије!

Fantastična igra u tom meču Nemanji Kojiću donela je epitet igrača kola, saopštila je Superliga danas na svom sajtu.

Napadač Radničkog je u prvom poluvremenu asistirao kod prvog gola Dušanu Stojiljkoviću. Da bi u drugom poluvremenu zatresao mrežu fantastičnim golom.

Tridesetogodišnji Kojić je ponikao u Radu, nastupao je za Partizan, potom je karijeru nastavio u Turskoj, nastupao je i u dalekom Japanu. Ove godine se po drugi put vratio na Čair, stigao je iz Napretka.

Nekadašnji fudbaler Partizana je tokom aktuelne sezone zabeležio sedam nastupa i postigao dva pogotka.

O igri u Senti Nemanja je juče govorio za sajt Novosti, a više o tome pročitajte OVDE