NASTAVLJENA AGONIJA PSŽ: Novi poraz, pet crvenih kartona! Na pomolu skandal zbog rasizma? (VIDEO)

A. Ilić

13. 09. 2020. u 23:32 >> 23:40

NASTAVLjA se agonija PSŽ, ni nakon dva kola tim iz Pariza ne zna za pobedu, ovog puta bolji od njih bio je Olimpik iz Marseja (1:0).

НАСТАВЉЕНА АГОНИЈА ПСЖ: Нови пораз, пет црвених картона! На помолу скандал због расизма? (ВИДЕО)

U ovom meču nešto jači sastav domaćina, pošto su se nakon pauze zbog korone na teren vratili Nejmar i Di Marija. To nije bilo dovoljno "Svecima" da pobede.

Utakmica je obilovala tenzijama. PSŽ je poražen od Lensa u 1. kolu, a od toga se ni večeras nisu oporavili.

Toven je goste doveo u vođstvo u 31. minutu. Nakon toga usledilo je opšte ludilo na terenu.

Direktno su isključeni u domaćem sastavu Nejmar i Kurzava, dok je Paredes dobio dva žuta.

Ni gostima "đavo nije dao mira", te je Amavi direktno isključen, dok je Benedeto dobio dva žuta kartona.

Nemanja Radonjić je ušao sa klupe u 77. minutu umesto Pajea.

Nejmar se u jednom trenutku sudiji žalio na to da mu je Gonzales dobacio "majmune zatvori usta". Zbog toga se Brazilac pozvao na rasizam.

UEFA U ŠOKU: Rusija se odlučuje na radikalan potez?

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a fudbal, kao najpopularnija sportska disciplina, posebno je zanimiljiv ovih dana, zbog ruske situacije u njemu.

29. 04. 2024. u 21:07