POCRVENEO ZA PET MINUTA: Kapiten Srbije isključen nakon dva žuta kartona(VIDEO)
SRBIJA u završnici meča igra sa desetoricom igrača.
Foto: Tanjug/Fabio Rossi/LaPresse via AP
Aleksandar Kolarov je u 50. minutu dobio drugi žuti karton. Aleksej Kulbakov ga je poslao u svlačionicu nakon nesmotrenog starta.
Samo nekoliko minuta pre toga, u zaustavnom vremenu prvog dela dobio je kapiten Srbije žuti karton nakon što je ispucao loptu posle prekida igre.
Trenutni rezultat je 0:0, tok meča uživo možete da pratite OVDE, a ispod pogledajte kako je novi fudbaler Intera isključen iz igre.
Kapiten Srbije dobio je drugi žuti karton posle novog nesmotrenog starta pa će “orlovi” u nastavku susreta igrati sa igračem manje.
Preporučujemo
OVAKVOM IGROM NEMAMO ČEMU DA SE NADAMO: Bledo izdanje Srbije, "Orlovi" do boda sa igračem manje!
06. 09. 2020. u 20:23 >> 22:41
NA PAPIRU SRBIJA FAVORIT: Da li je to dovoljno da uplaši Turke?
06. 09. 2020. u 10:51 >> 11:00
LIGA NACIJA: Loša predstava Srbije u Moskvi, Rusija slavila 3:1
03. 09. 2020. u 22:36 >> 22:39
UMALO OD GOTOVOG VERESIJA: Rusi imali tri gola prednosti, pa strepeli od Mađara
06. 09. 2020. u 20:20
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (9)