GVARDIOLA U PROBLEMU: Garsija neće da produži ugovor, želi da ide u Barselonu
MLADI španski fudbaler Erik Garsija ne želi da produži ugovor sa Mančester sitijem, izjavio je danas trener tog kluba Pep Gvardiola.
Foto: EPA-EFE/Adrian Dennis
- Garsija ne želi da produži ugovor koji mu ističe za godinu dana. Mi smo želeli, on nije. Pretpostavljam da želi da igra na drugom mestu - rekao je Gvardiola na konferenciji za novinare.
Garsija ima 19 godina i igra na mestu štopera. Bio je na terenu najčešće u paru sa Ajmerikom Laportom.
Mediji su preneli da želi da se vrati u Barselonu, klub u kojem je ponikao.
Preporučujemo
NISU HTELI DA ISPUNE NIJEDAN USLOV: Feran Tores otkrio zbog čega je napustio Valensiju
05. 08. 2020. u 15:42
LAMPARD I GVARDIOLA IMAJU ISTI UKUS: Čelsi i Siti žele Himenesa iz Atletiko Madrida
31. 07. 2020. u 19:40
KORONA NE UTIČE NA SITI: Gvardioli 330 miliona evra za pojačanja, defanzivci prioritet
23. 07. 2020. u 21:50
MANČESTER SITI IGRA LIGU ŠAMPIONA: Poništena kazna za nepoštovanje fer pleja
13. 07. 2020. u 10:24 >> 10:43
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)