UEFA objavila raspored Lige nacija: Srbija 3. septembra gostuje Rusiji
Srbija se nalazi u B ligi, gde će u grupi 3 igrati sa Rusijom, Mađarskom i Turskom
EPA
Fudbalska reprezentacija Srbije igraće u prvom kolu u Ligi nacija 3. septembra na gostujućem terenu protiv Rusije, saopštila je danas Evropska fudbalska federacija (Uefa).
U drugom i trećem kolu Grupe tri u Ligi B, srpski fudbaleri igraće kao domaćini, prvo protiv Turske 6. septembra, a zatim protiv Mađarske 11. oktobra. Posle toga slede dva gostovanja, 14. oktobra u Turskoj, a 15. novembra u Mađarskoj.
U poslednjem kolu Srbija će dočekati reprezentaciju Rusije 18. novembra.
Sve utakmice biće igrane od 20.45.
Fudbaleri Srbije su u prvoj sezoni Lige nacija igrali u Ligi C, a posle osvajanja prvog mesta izborili su mesto u Ligi B.
Preporučujemo
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)