NAPREDAK IMA NOVOG TRENERA: Poznato ko je zamenio Slaboljuba Đorđevića
Nakon poraza Napretka od Novog Pazara (2:0), kruševački klub je ostao bez trenera, pošto je juče Slavoljub Đorđević podneo ostavku.
FOTO: FK Novi Pazar
Kruševljani su to danas potvrdili na zvaničnom klupskom sajtu i istovremeno otkrili ko će Đorđevića naslediti na klupi Napretka - a to je biti Mladen Dodić.
- U novonastaloj situaciji, vremena za eksperimentisanje nema, pa je doneta najlogičnija odluka: protiv Čukaričkog na klupi će sedeti sportski direktor Mladen Dodić. Od početka je uz ekipu i zna šta mu je činiti… - piše sa sajtu Napretka.
On je za Napredak nastupao i kao igrač, a tokom trenerske karijere je u više navrata obavljao funkciju trenera ekipe iz Kruševca. To se događalo u sezonama 2003/04, 2006/07, 2011/12, a funkciju sportskog direktora obavljao je od jula 2023. godine.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
NIKOLA JOKIĆ GLEDA I NE VERUJE! Ceo svet precrtao trostrukog MVP-a NBA lige
04. 03. 2025. u 09:34
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)