VELIKO POJAČANJE ZA BAJERN: Krilni fudbaler promenio ligu - iz Engleske Premijer u Bundesligu

Filip Milošević

07. 07. 2024. u 22:20

Sada već bivši igrač Kristal Palasa, Majkl Olise, novi je fudbaler minhenskog Bajerna.

ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА БАЈЕРН: Крилни фудбалер променио лигу - из Енглеске Премијер у Бундеслигу

FOTO: EPA

Francuz je za Kristal Palas je odigrao 82 utakmice u Premijer ligi, a postigao je deset golova prošle sezone na svega 19 mečeva koliko je odigrao.

Do sada još uvek nije debitovao u dresu ''trikolora'' ali se očekuje da bude u timu na Olimpijskim igrama nakon što ga je Tijeri Anri stavio na širi spisak igrača.

BONUS VIDEO: FRKA, ALI NE VELIKA: Manji požar u metro stanici kod koje su okupljeni srpski navijači u Minhenu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA: Snaga zajedništva i solidarnosti