RONALDO POKUŠAVA DA SE OPRAVDA: "Poštujem državu u kojoj živim, ali..."
Kristijano Ronaldo je pred revanš meč azisjke Lige šampiona, govorio i o neprimerenom gestu koji je uradio i zbog kojeg je suspendovan.
FOTO: Profimedia
Portugalski fudbaler je hladne glave obrazložio svoj postpuak.
- Ne mogu vam obećati (da to neću ponoviti), ja sam ljudsko biće i ništa u nije savršeno, život je sačinjen od grešaka, ali čovek trebada se truditi da pravi što manje grešaka u životu. Neki ljudi su pgrešno razumeli moje postupke i moji gestovi se uvek tako tumače - pogrešno. Ono što sam uradio i zbog čega sam kažnjen je pogrešno shvaćeno. Poštujem državu u kojoj živim, ali takvo ponašanje je normalno u Evropi i ponekad te ponese utakmica i entuzijazam, pa se posle osećaš loše. Ko još ne greši? Ali ništa nisam uradio namerno - poručio je Ronaldo pred novinarima pred revanš meč Lige šampiona sa Al-Ainom.
Podsetimo, Al Nasr i Al Ain igraju revanš meč azisjke Lige šampiona sutra od 20 časova, a u prvom susretu Al Ain je slavio rezultatom 1:0.
BONUS VIDEO: PREOKRET: Gol kojim je Partizan poveo protiv Crvene zvezde u 172. večitom derbiju
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)