BEKAM IZVIŽDAN NA UTAKMICI: Navijači besni zbog odluke o Mesiju i Suarezu (VIDEO)
INTER Majami gostovao je u Hongkongu gde je igrao prijateljsku utakmicu protiv tima Hongkong XI, a prvi čovek američkog kluba Dejvid Bekam neće po dobrom pamtiti ovaj duel.
FOTO: Profimedia
Naime, njega je 40.000 navijača izviždalo zbog toga što Lionel Mesi i Luis Suarez nisu igrali, a publika je najviše došla na tribine da bi videla njih dvojicu na delu.
Organizator utakmice je najavio da će "sve zvezde Intera iz Majamija, uključujući Mesija, igrati", no to se nije desilo.
Trener Herardo Martino je posle meča rekao da razume razočaranost navijača, ali da je odluku doneo medicinski deo stručnog štaba u nedelju ujutru. Argentinac nije igrao zbog toga što je osetio zatezanje u predelu zadnje lože.
Organizator ovog meča se oglasio saopštenjem da je ekstremno razočaran što Mesi i Suarez nisu igrali, da nije bilo nikakvih najava da neće nastupiti i da su, na opšte, pa i njihovo (organizatorsko) razočaranje, tu odluku doneli u stručnom štabu Intera.
Često se tokom drugog poluvremena moglo čuti sa tribina, "hoćemo Mesija". Ipak, ta želja navijačima nije isupnjena.
Podsetimo, iako je rezultat bio u drugom planu Inter Majami je trijumfovao na ovoj utakmici sa 4:1.
BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine
SPEKTAKL! Lalatovićev Pazar protiv "njegove" Zvezde za mesto u polufinalu Kupa Srbije
APSOLUTNI derbi četvrtfinala Kupa Srbije biće odigran u Novom Pazaru gde će istomeni tim na "Gradskom stadionu" ugostiti Crvenu zvezdu (14.45).
05. 03. 2026. u 07:00
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.
05. 03. 2026. u 12:19
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)