''DEBAKL'' MESIJEVOG INTER MAJAMIJA: Al Nasr bez Ronalda ''demolirao'' američku ekipu
Fudbaleri Al Nasra su u Rijadu demolirali Inter iz Majamija u prijateljskoj utakmici, a konačni rezultat bio je 6:0.
FOTO: Tanjug/AP
Ovo je trebao da bude spektakl dvojice igrača sa kombinovano 13 Zlatnih lopti, međutim Ronaldo zbog povrede nije igrao a Mesi je odigrao samo nesto vise od 7 minuta.
Golove za ekipu iz Saudijska Arabije postizali su po jedan Otavio, Laport, Maran i het-trik Taliske.
Neverovatan pogodak sa vise od pola terena postigao je Laport u 12. minutu.
Preporučujemo
BIVŠI IGRAČ PARTIZANA - U LIGI PETICA: Ilić ostvario transfer od četiri miliona evra
31. 01. 2024. u 19:44
PRE SAMO ŠEST MESECI LETELI SU MILIONI... Sada im je i reprezentacija u krizi
31. 01. 2024. u 19:06
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)