LOŠA FORMA ČUKARIČKOG JE PROŠLOST: Brđani stigli do drugog trijumfa za redom u Superligi Srbije

03. 12. 2023. u 15:41

Fudbaleri Čukaričkog dominantno su savladali Radnički 1923 (4:1) i tako došli do drugog trijumfa za redom u Superligi Srbije.

ЛОША ФОРМА ЧУКАРИЧКОГ ЈЕ ПРОШЛОСТ: Брђани стигли до другог тријумфа за редом у Суперлиги Србије

Poveli su domaći golom Đorđa Ivanovića već u osmom minutu posle asistencije Igora Miladinovića.

Glavni sudija je u 35. pokazao na belu tačku jer je Ljubiša Pecelj odgurnuo Stefana Kovača. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Luka Adžić. Pobednik je odlučen u samoj završnici prvog poluvremena. Prvo je Mihajlo Cvetković u 42. minutu pogodio mrežu posle asistencije Adžića, a minut kasnije se u strelce upisao Miladinović, a Ivanović mu se revanširao za asistenciju.

Domaći su u nastavku čuvali prednost i vešto odbijali napade Kragujevčana, koji su u uvodnim minutima bili opasni. Ipak, Radnički je do kraja meča samo ublažio poraz. U 86. minutu je fransucki fudbaler Viždi Sahli postigao lep gol iz slobodnog udarca i postavio konačan rezultat. Njemu je ovo prvi gol ove sezone.

BONUS VIDEO: POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv