KIŠA GOLOVA U PREMIJER LIGI: Derbi severnog Londona bez pobednika, Liverpul ''melje'' dok je Čelsi nastavio po starom

24. 09. 2023. u 17:41

Fudbaleri Arsenala i Totenhema odigrali su 2:2 u 6. kolu Premijer lige.

КИША ГОЛОВА У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Дерби северног Лондона без победника, Ливерпул меље док је Челси наставио по старом

Derbi severnog Londona započeo je autogolom defanzivca Totenhema, Romera, da bi pred kraj prvog poluvremena izjednačio Son. U nastavku meča se na semafor upisao Saka sa jedne strane, odnosno drugi put Son sa druge.

Fudbaleri Čelsija poraženi su danas u Londonu od ekipe Aston Vile rezultatom 1:0 u meču šestog kola Premijer lige.  Jedini gol na utakmici postigao je Oli Votkins u 73. minutu. Čelsi je od 58. minuta igrao sa fudbalerom manje, pošto je isključen Malo Gusto. Čelsi je u dosadašnjem delu sezone zabeležio jednu pobedu, dva remija i tri poraza i trenutno se nalazi tek na 14. mestu na tabeli sa pet bodova. Aston Vila je šesta sa 12.

Liverpul je na svom terenu pobedio Vest Hem 3:1. Golove za Liverpul postigli su Mohamed Salah u 16. iz penala, Darvin Nunjez u 60. i Diogo Žota u 85. minutu. Jedini strelac za goste bio je Džerod Boven u 42. minutu. Liverpul je drugi na tabeli sa 16 bodova, dok je Vest Hem sedmi sa 10.

Brajton je na svom terenu pobedio Bornmut 3:1, dok su Arsenal i Totenhem odigrali 2:2.

BONUS VIDEO: DULjAJ POSLE POBEDE: Rekao sam igračima da nam je ovo utakmica godine