ZAR OPET BELINGEM? Derbi pripao Realu u ludoj završnici, letošnje pojačanje se već isplatilo ''kraljevskom'' klubu

02. 09. 2023. u 19:00

Fudbaleri Real Madrida pobedili su gradskog rivala Hetafe rezultatom 2:1 golom Džuda Belingema u 90+5. minutu i tako zadržali maksimalan učinak posle četiri odigrana kola La Lige.

ЗАР ОПЕТ БЕЛИНГЕМ? Дерби припао Реалу у лудој завршници, летошње појачање се већ исплатило краљевском клубу

Golom bivšeg člana Reala Borhe Majorala Hetafe je poveo u 11. minutu, ali je u drugom poluvremenu viđen veliki preokret. Prvo je Hoselu izjednačio u 47. minutu, da bi potom heroj postao, još jednom, Džud Belingem, koji je u petom minutu nadoknade postigao svoj novi pogodak od letošnjeg dolaska u Real i još jednom ušao u srca navijača.

Belingem je tako od dolaska u Real na četiri prvenstvena meča postigao pet golova.

BONUS VIDEO: Bogdanović razočaran nakon poraza od Italije