OLUJA PREKINULA MEČ OFK VRŠCA: Zvezdara slavila sa 1:0 nakon 78. minuta igre

20. 07. 2023. u 18:22

ČETVRTI pripremni meč OFK Vršca, koji su izabranici Zorana Kostića odigrali protiv Zvezdare u Beogradu, prekinut je u 78. minutu, zbog oluje.

ОЛУЈА ПРЕКИНУЛА МЕЧ ОФК ВРШЦА: Звездара славила са 1:0 након 78. минута игре

U tom momentu Zvezdara je vodila sa 1:0, te je utakmica registrovana tim rezultatom.

Gol za pobednički tim postigao je Milosavljev tačno deset minuta pre nego što su i igrači i publika bukvalno pobegli sa stadiona, zbog namrčenih oblaka koji su se nadvili nad zvezdarskom šumom.

Bila je to najslabija partija Vrščana u ovom pripremnom periodu i prvi poraz koji su doživeli.

Jedinu priliku da daju gol imali su u 29. minutu, kada je Terzić preciznim pasom proigrao Miladinovića. Usledila je bomba mladog veziste sa 18 metara, ali je lopta uzdrmala prečku.

Naredni pripremni meč fudbaleri OFK Vršca igraju ponovo u Beogradu. U subotu će od 18:30 časova odmeriti snage sa superligašem Voždovcem na stadionu na krovu.