"CEO SVET" GA TRAŽI, A ON DOŠAO KOD NAS! Čuveni Hrvat "pobegao" u Beograd
FUDBALSKA je zvezda, hrvatski reprezentativac i jedan od najtraženijih fudbalera na svetu, ali nije otišao tamo gde ga najsnažnije žele - već u Beograd.
Foto: Profimedia, N. Skenderija
Joško Gvardiol je na korak od ulaska u istoriju fudbala.
Defanzivac Salcburga ovih dana bi mogao da postane odbrambeni igrač za čiji je transfer izdvojeno najviše para otkad fudbal postoji, ali iako ga željno iščekuju u Engleskoj, on je došao u Srbiju.
Po sopstvenom priznanju - zbog oporavak.
Uostalom, sam je i objavio sledeću fotografiju na društvenim mrežama, napisavši da se nalazi u srpskoj prestonici, upravo na rehablitaciji:
Instagram / Joško Gvardiol
Gvardiol ima samo 21 godinu, a na korak je od toga da za 100 miliona evra pređe u Mančester siti. Kako saznaju engleski i nemački mediji, njegov sadašnji klub, Salcburg, odbio je prvobitnu ponudu klupskog prvaka Evrope (iznosila je 80 miliona evra), a kako su se "građani", navodno, načelno sve dogovorili sa hrvatskim fudbalerom, ostalo je još samo da se oni i nemački klub dogovore oko cene.
Podsetimo, dosad najskuplje plaćen transfer jednog defanzivca je kada je Mančester junajted 2019. platio Lesteru 87 miliona evra za Harija Megvajera.
Drugi na toj listi je Virdžil Van Dajk sa 84,5 miliona (prelazuak iz Sautemptona u Liverpul 2018), a treći Vesli Fofana, sa 80,5 miliona evra (prilikom prelaska iz Lestera u Čelsi 2022. godine).
BONUS VIDEO: Kad himna Srbije, "Bože pravde", zagrmi u Rusiji...
Preporučujemo
UKRAJINA TRAŽILA DA SE RUSIJA IZBACI IZ UEFA I FIFA: Odgovor kakav je malo ko očekivao
28. 06. 2023. u 15:27
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (6)