REMI U IVANJICI: Javor i Vojvodina podelili bodove u 27. kolu Superlige Srbije

18. 03. 2023. u 18:04

FUDBALERI Javora i Vojvodine danas su u Ivanjici odigrali nerešeno 1:1 (0:1), u utakmici 27. kola Superlige Srbije.

РЕМИ У ИВАЊИЦИ: Јавор и Војводина поделили бодове у 27. колу Суперлиге Србије

Gol za domaću ekipu postigao je Petar Gigić u 77. minutu, dok je za Vojvodinu precizan bio Uroš Nikolić u 39. minutu.

Javor je trenutno na 11. mestu na tabeli SLS sa 26 bodova, dok je Vojvodina ostala na petoj poziciji sa 47 osvojenih bodova.

U narednom kolu nacionalnog šampionata ekipa iz Ivanjice gostuje Voždovcu, dok Vojvodina na svom terenu dočekuje Partizan.

TABELA SUPERLIGE SRBIJE

BONUS VIDEO: DULjAJ NAKON BOLNOG PORAZA OD RADNIKA: "Sledi velika analiza, videćemo kako ćemo dalje"