MLADENOVIĆ SE OZBILJNO NAMEĆE PIKSIJU: Srbin postigao četvrti gol u sezoni za Legiju (VIDEO)

Č. V.

22. 10. 2022. u 21:25

SRPSKI fudbaler Filip Mladenović nalazi se u fantastičnoj formi i to pred Svetsko prvenstvo u Kataru. Levi bek se ozbiljno nameće selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju posle novog gola koji je postigao u dresu Legije.

МЛАДЕНОВИЋ СЕ ОЗБИЉНО НАМЕЋЕ ПИКСИЈУ: Србин постигао четврти гол у сезони за Легију (ВИДЕО)

Tim iz Varšave je na svom terenu remizirao sa Pogonom (1:1), a bivši igrač Crvene zvezde u strelce se upisao u 44. minutu i to tako što je pretrčao dobar deo terena ne bili se našao u situaciji da zatrese protivničku mrežu.

Odlično je kretanje Mladenovića pratio Žosue poslao mu odličan pas, da bi ovaj u maniru najboljih napadača postigao pogodak.

Legija nije uspela da zadrži prednost. Bod gostima iz Šćećina doneo je Jakub Bartkovski u 51. minutu.

Hitri levi bek bi trebalo da bude deo "orlova" na Mundijalu u Kataru koji se održava od 20. novembra do 18. decembra.

Mladenoviću je ovo bio četvrti gol u Ekstraklasi, a uz to ima i tri asistencije. Zanimljivo je to da je najbolji strelac ekipe iz glavnog grada Poljske, iako ne igra u ofanzivnom delu.

BONUS VIDEO: SPECIJALNIM AVIONOM DO KATARA: Pogledajte kako izgleda avion za argentinske navijače