SVET SPORTA OVO NE PAMTI: Zvezda igra dva meča i to na istom mestu u razmaku od 15 minuta

Александар Илић
Aleksandar Ilić

27. 08. 2022. u 12:39

RASPORED za evropska takmičenja u fudbalu je UEFA danas objavila, a videli smo i jedan kuriozitet koji se zaista retko dešava u svetu sporta.

СВЕТ СПОРТА ОВО НЕ ПАМТИ: Звезда игра два меча и то на истом месту у размаку од 15 минута

FOTO: FK Crvena zvezda

Crvena zvezda saznala je kada igra svoje mečeve, a zanimljivo, posebno navijačima Crvene zvezde biće to što crveno-beli i Monako igraju istog dana, istog sata, na istom mestu, samo sa 15 minuta razmaka i u fudbalskoj Ligi Evrope i Evroligi u košarci.

Fudbaleri Zvezde 3. novembra završavaju grupnu fazu Lige Evrope i to u Monte Karlu, duel počinje od 18.45.

Samo 15 minuta kasnije, takođe u Monte Karlu Crvena zvezda gostuje košarkašima Monaka i Saši Obradoviću.

Ono što je sigurno jeste da ovako nešto retko imamo priliku da vidimo, ne samo kada su srpski klubovi u pitanju već uopšte.

BONUS VIDEO: Piksi dobitnik zlatne povelje FS Republike Srpske

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

VESNA U KAFANI PAR DANA NAKON OPERACIJE: Lekari mi ne daju da pevam, pušim, ali ja ne mogu