MITROVIĆ DOBIJA KOLEGU U NAPADU: Fulam blizu dogovora sa sinom legendarnog fudbalera
ALEKSANDAR Mitrović odlično je počeo sezonu. Srpski napadač postigao je dva gola protiv Liverpula, a uskoro bi mogao da dobije saigrača u Fulamu.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, "kotidžeri" su postigli dogovor sa Džastinom Klajeverom koji bi trebalo da pojača konkurenciju u timu iz Londona. Ipak, sve ovo ne znači da će sin legendarnog Patrika Klajverta pojačati tim Marka Silve.
Kako prenose italijanski mediji, Fulam želi 23-godišnjeg krilnog napadača da dovede na pozajmicu sa pravom otkupa od 12 miliona evra. No, Roma traži više i to za sada predstavlja problem.
Čini se ipak da bi čelnici "vučice" mogli da popuste, pošto su već dogovorili dolazak slobodnog Andree Belotija.
Klajvert je u Romu stigao 2018. godine iz Ajaksa i za klub iz Rima je odigrao 68 utakmica u kojima je dao devet golova i imao deset asistencija. Italijani su ga slali na pozajmice u Lajpcig i Nicu.
Podsetimo, Fulam u prva dva kola ima dva boda. Tim sa "Krejven Kotidža" remizirao je sa Liverpulom (2:2) i Vulverhemptonom (0:0).
BONUS VIDEO: Petrić: Čestitate mi na pobedi golom u 95 minutu... Hvala
Preporučujemo
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:48
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)