OVO UOPŠTE NIJE PRIŽELJKIVAO: Saša Zdjelar debitovao za FK CSKA Moskva, ali...

Дарко Николић
Darko Nikolić

31. 07. 2022. u 17:31

SAŠA Zdjelar, doskorašnji kapiten Partizana, debitovao je za novi klub, ali ne baš kako se nadao.

ОВО УОПШТЕ НИЈЕ ПРИЖЕЉКИВАО: Саша Здјелар дебитовао за ФК ЦСКА Москва, али...

FOTO: FK Partizan

U četvrtak je 27-godišnji borbeni vezista zadužio dres "armejaca" iz prestonice Rusije, a onda je u nedelju za njih zaigrao u prvenstvu.

Naime, u trećem kolu ruske Premijer lige, CSKA je gostovao Nižnjem Novgorodu i golovima Fjodora Čalova i Konstantina Kučajeva (na asistenciju bivšeg Zvezdinog igrača, Milana Gajića) poveo sa 0:2 već u 22. minutu.

A nakon što je rezervista domaćih Timur Sulejmanov prepolovio rezultatski zaostatak u 60. minutu, 16 minuta kasnije u igru je ušao Zdjelar.

Taj momenat su navijači CSKA pozdravili i na stadionu, i na društvenim mrežama, ali - iako je dosadašnji kapiten Partizana više nego zapaženo odigrao u veznom redu, popustila je odbrana "armejaca".

Igrao se 85. minut kada je centaršut s levog krila omogućio Sulejmanovu da izraste u junaka utakmice, a Zdjelar pritom nije bio odgovoran za taj pogodak, koji se desio udarcem glavom s pet metara.

Inače, u samo završnici, dosadašnji kapiten beogradskih crno-belih je jednom od prepoznatljivih intervencija na sredini terena oduzeo loptu suparnicima, time započeo odličnu akciju ekipe CSKA, ali je usledio veliki promašaj, posle kog je i rezultat ostao 2:2.

Podsetimo, Zdjelar je pre četiri godine stigao u Partizan iz Olimpijakosa za 500.000 evra.

Bonus video: Kad je u halu ušao vojni orkestar, "grobari" i "delije" zagrmeli kao jedan!

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

TEKTONSKI POTRESI! Revolucionarne promene pravila fudbala od Svetskog prvenstva! Ništa više neće biti isto! Ni izmene, ni korneri, ni aut...