NESTVARAN POGODAK SRBINA! Čukarički goleadom u Ligi konferencija otvorio novi Nacionalni stadion u Luksemburgu (VIDEO)

21. 07. 2022. u 21:49

ČUKARIČKI je u prvom meču 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija kao gost savladao FK Rasing Luksemburg sa 1:4 (1:2) pa s dobrim izgledima može da iščekuje revanš u prestonici Srbije.

НЕСТВАРАН ПОГОДАК СРБИНА! Чукарички голеадом у Лиги конференција отворио нови Национални стадион у Луксембургу (ВИДЕО)

Tviter / @SweeperPod

"Brđani" su zaigrali na novom nacionalnom luksemburškom stadionu, a "otvorili" su ga golom Stefana Kovača, koji se u 15. minutu našao na pravom mestu da odbitak posle šuta Mohameda Badamosija "sprovede"  mrežu domaćih.

Ipak, samo pet minuta kasnije, usled ne baš dobro organizovane odbrane prilikom kornera, Rasing je izjednačio, a strelac bio Abdelhakim Omrani.

Najlepši potez na meču viđen je u 35. minutu, kada je Srđan Mijailović sa više od 30 metara poslao fantastičan, a neodbranjiv šut i vratio prednost crno-belima s Banovog Brda.

Posle predaha, Čukarički je relativno brzo dodatno uvećao vođstvo, za šta se Kovač svojim drugim golom pobrinuo u 52. minutu, i to solo-prodorom.

Na 1:4 povisio je Lukić, udarcem s distance u 66. minutu, kada je i postavio konačan rezultat ove međunarodne utakmice.

Revanš će biti odigran sledećeg četvrtka u Beogradu, a prođe li dalje, "Čuka" će igrati protiv Tventea.

BONUS VIDEO - TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...