CRNO-BELI TRLJAJU RUKE, SPREMAJU SE MILIONI: Fenomenalan gol bivšeg Partizanovog napadača (VIDEO)

07. 05. 2022. u 21:49

ALMERIJA je zabeležila četvrtu pobedu na poslednjih pet mečeva i preuzela lidersku poziciju u Segundi. Andalužanima su pobedili Amorebijetu sa 3:0, a strelac gola bio je Umar Sadik.

ЦРНО-БЕЛИ ТРЉАЈУ РУКЕ, СПРЕМАЈУ СЕ МИЛИОНИ: Феноменалан гол бившег Партизановог нападача (ВИДЕО)

Nigerijac je u 83. minutu promašio penal, ali se minut pre kraja meča iskupio pošto je na spektakularan način pogodio za konačnih 3:0. Sadik je demonstrirao brzinu i umeće sa loptom tako što je predriblao dva defanzica a zatim i golmana.

Prema klauzuli iz Sadikovog ugovora, ukoliko se njegova Almerija plasira u špansku elitu, Španci će biti u obavezi na adresu u Humskoj uplate tri miliona evra.

Kako izgleda trenutno stanje na tabeli to će se uskoro i dogoditi. Almeriji je potrebno da izdrži još samo tri kola na nekom od prva dva mesta.