VELIKI PROBLEM ZA REAL: Dvojica baš bitnih fudbalera pozitivna na korona virus
REAL se našao u korona-problemu.
Foto: EPA-EFE/SASCHA STEINBACH
Hrvatski fudbaler Luka Modrić i Brazilac Marselo pozitivni su na korona virus, saopštio je danas Real Madrid.
Kako se navodi, igrači "kraljevskog kluba" su odmah stavljeni u izolaciju i prate se svi zdravstveni protokoli.
Modrić i Marselo propustiće utakmicu protiv Kadiza u nedelju, a korona protokol u Madridu je takav da ih čeka 10 dana izolacije jer su vakcinisani.
Pored fudbalske, korona je zahvatila i košarkašku selekciju Reala, a meč protiv Albe propustili su trener Pablo Laso i plejmejker Tomas Ertel.
BONUS VIDEO: Novak Đoković došao na utakmicu košarkaša Zvezde
Preporučujemo
SKANDAL: Američki novinari ne mogu da veruju šta je Nikola Jokić doživeo od NBA lige
15. 12. 2021. u 16:12
TENISKA "LUDNICA": Novak Đoković otvara 2022. skroz drugačije nego 2021!?
15. 12. 2021. u 17:42
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)