REAL PAO U BARSELONI Ni Luka Jović asistencijom nije sprečio bruku (VIDEO)

03. 10. 2021. u 18:07

Sve su mogli da očekuju navijači Real Madrida, ali ne i ovo.

РЕАЛ ПАО У БАРСЕЛОНИ Ни Лука Јовић асистенцијом није спречио бруку (ВИДЕО)

Lider na tabeli španskog prvenstva u fudbalu doživeo je neočekivani poraz na gostovanju Espanjolu - 2:1.

U osmom kolu Primere, Madriđani su stigli u Barselonu ne bi li pokupili ceo plen sa RCDE stadiona, poznatijeg kao "Kornelija - El Prat", ali su otišli s terena pognutih glava, usled pomenutog ishoda.

Raul de Tomas je u 16. minutu načeo giganta svojim pogotkom, a nedostižnu prednost u 60. je doneo bivši član Barselone, Aleiks Vidal.

Odmah potom, trener Reala Karlo Anćeloti rešio je da u igru uđe reprezentativac Srbije, Luka Jović, koji je u 62. minutu zamenio imenjaka Modrića.

Iako je naš golgeter u 71. minutu asistirao Karimu Benzemi, primivši loptu grudima na oko 30 metara od gola, pa proigravši Francuza koji je potom prodor krunisao pogotkom, Real nije uspeo da spreči senzaciju.

Gosti su do kraja meča stihijski napadali, uspeli da zatresu mrežu suparnika i drugi put, no sa pravom je taj lep pogodak Edena Azara poništen.

Krivac za to bio je Benzema, koji se prilikom atraktivnog dodavanja nalazio u nedozvoljenoj poziciji.

Madridski klub je i pored izgubljenog meča ostao na čelu tabele, sa 17 bodova koliko ima i gradski rival Atletiko posle lekcije Barseloni, a Espanjol je ovom iznenađujućom pobedom skočio na 12. mesto, sa devet bodova iz osam prvenstvenih nastupa.

BONUS VIDEO Novi navijački haos u Francuskoj

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44