ZVEZDA U ZAVRŠNIM PREGOVORIMA SA BEKOM ĐIRONE Čeka se "brzanjac" Mohika
KOLUMBIJSKI "brzanjac" je sve bliži "Marakani". Levi bek Hoan Mohika (28) na najboljem putu je da postane novo pojačanje srpskog šampiona, pregovori su u završnoj fazi.
FOTO: EPA
Španska Đirona je Mohiku prošle sezone dva puta slala na pozajmice, sada bi da ga proda pošto mu ugovor ističe sledeće godine. Pre nekoliko dana, Đirona nije uspela da se preko baraža plasira u Primeru, što je još jedan od razloga da se raziđe sa Kolumbijcem kome nije mesto u drugoligaškom fudbalu.
Prošle sezone je bio nezapažen u Atalanti iz Bergama, u januaru je otišao u Elče, klubu kome je sa 17 nastupa pomogao da izbori opstanak u Primeri. Stalno se ponavlja podatak da se "radi o veoma brzom fudbaleru koji se bavio atletikom i 100 metara pretrči za 10,4 sekunde". Kad se obuju kopačke, nije bitno samo koliko si brz, već i kako barataš sa loptom, a da je Mohika dobar materijal potvrđuje činjenica da je za reprezentaciju Kolumbije zabeležio 13 nastupa. Igrao je i na prošlom Mundijalu u Rusiji.
Dok se čekaju i lepe vesti iz pregovora sa napadačem Aleksandrom Prijovićem, fudbaleri Crvene zvezde završavaju odmor i kreću sa pripremama za novu sezonu. Zvanična prozivka je sutra. Sve je već isplanirano, tako da ekipa 24. juna putuje u Austriju, gde će boraviti do 9. jula.
U Austriji će odigrati četiri utakmice: 28. juna protiv ekipe GAK, 1. jula sa Arisom, 5. jula protiv Arđeša, dok je generalka 8. jul u Gracu na "Merkur areni" protiv Šturma.
Preporučujemo
POVRATAK DUŠANA VLAHOVIĆA! Povreda je prošlost, Srbin spreman da povede Juve do mesta koje vodi u Ligu šampiona!
DANAŠNjI program Serija A zatvoriće Juventus i Sasuolo koji se sastaju na "Alijanc stadionu" od 20 časova i 45 minuta. "Stara dama" se bori za mesto koje vodi u Ligu šampiona i mora osvajati bodove na svom terenu kako bi se našla među prva četiri na tabeli.
21. 03. 2026. u 07:20
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)