SRAMNE UVREDE VODITELJKE NA RAČUN HURRICANE: "Sa ove tri devojke prošetajte Silikonskom dolinom"
NA društvenoj mreži Tviter osvanuo je komentar, koji se ticao pogrdnog komentarisanja grupe "Hurricane", koje predstavljaju Srbiju na pesmi "Evrovizije" i svi su se pobunili.
Foto: Printskrin
- Ali ogavno ljubomorna slovenačka voditeljka s komentarom da biste se “s ove tri devojke mogli fino prošetati kroz beogradski "Silicone Valley” - glasio je komentar devojke na pomenutoj društvenoj mreži, a onda su se i ostali digli na noge i dali podršku našim prelepim devojkama.
- Podrška za devojke. Neverovatno da neko tako nešto izjavi. Ona uopšte nije profesionalna. - bili su samo od nekih.
Da podsetimo, Sanja, Ksenija i Ivana izašle su večeras na binu u finalu "Evrovizije" i još jednom zapalile podijum.
Preporučujemo
HURRICANE POSLE NASTUPA: Uraganke blistaju ispred zastave Srbije (FOTO)
22. 05. 2021. u 22:16
SVI UZ URAGANKE: Oglasila se Marija Šerifović pred nastup Hurricane na Evroviziji (FOTO)
22. 05. 2021. u 21:05
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
NALjUTIO I RUSE: "Milanovićev komentar je vrlo provokativan u trenutnim okolnostima"
RUSKI ambasador nazvao je "provokativnom" ideju hrvatskog predsednika.
17. 01. 2026. u 11:32
Komentari (0)