NAŠ poznati kantautor Đorđe Balašević preminuo je danas u 67. godini.
Povezane vesti
DANAS JE PREMINUO VELIKI ĐORĐE BALAŠEVIĆ: Pamtićemo ga po ovim bezvremenskim hitovima (VIDEO)
Danas je preminuo naš veliki kantautor Đorđe Balašević u 67. godini života.
19. 02. 2021. u 17:21
OTKRIVENO U KAKVOM JE STANJU ĐORĐE BALAŠEVIĆ: Pevač hospitalizovan, ima obostranu upalu pluća
ĐORĐE Balašević (67) već nekoliko dana je na lečenju na Infektivnoj klinici zbog obostrane upale pluća, ali i pored tegoba on se dobro oseća.
17. 02. 2021. u 13:25
ĐORĐE BALAŠEVIĆ HITNO HOSPITALIZOVAN: Čuveni kantautor primljen na Infektivnu kliniku, ima upalu pluća
LEGENDARNI kantautor Đorđe Balašević primljen je na Infektivnu kliniku zbog upale pluća.
16. 02. 2021. u 14:33
Najnovije iz rubrike
LEBANE JOJ POKLONILO SRCE: Nezapamćenja gužva zbog Viki Miljković na jugu Srbije (FOTO)
FOLK zvezda Violeta Viki Miljković priredila je spektakl u Lebanu, gde je pred više hiljada posetilaca održala koncert.
20. 07. 2026. u 19:10
HITNO HOSPITALIZOVAN - POD STALNIM JE NADZOROM: Đaniju pozlilo tokom noći u Beču, učestalo povraća
PEVAČ Radiša Trajković Đani završio je u bolnici u Beču nakon što mu je tokom noći iznenada pozlilo.
20. 07. 2026. u 18:53
ULAZ BIO BESPLATAN: Jelena Karleuša poklonila koncert publici (FOTO)
NAKON velikog koncerta u Banjaluci, pop diva Jelena Karleuša ponovo je oduševila publiku na crnogorskom primorju, gde je sinoć održala još jedan spektakularan nastup.
20. 07. 2026. u 18:50
SVIRAO SAM DOK MI JE SRCE BILO SLOMLJENO: Borko Radivojević o smrti najmilijih, estradi i svadbi sa koje je mlada pobegla (FOTO)
VIRTOUZ na harmonici Borko Radivojević godinama je prisutan na najvećim slavljima, a iza njega su brojne priče koje bi, kako i sam priznaje, jednog dana mogle da završe u knjizi.
20. 07. 2026. u 18:10
BEKAMOVI UKRALI SVU PAŽNJU NA MUNDIJALU: Dejvid i Viktorija sa decom u publici, otuđeni sin ih je gledao iz fotelje (FOTO)
BROJNA poznata imena su se okupila na finalu Mundijala da isprate utakmicu između Španije i Argentine, u kojoj je Španija odnela pobedu.
20. 07. 2026. u 17:00
mladen
19.02.2021. 18:38
Anđeli te čuvali.sada će da užvaju u tvom stihu i pesmi. dok ne svratimo i mi ostali smrtnici.Ti ćeš sa njima da ostaneš a mi ostali ko zna.
zoran
19.02.2021. 19:38
Zao mi je,jos ce dosta vode Dunavom proteci dok se ne desi neki drugi Dordje.