KIKI LEŽAO U BOLNICI ZBOG KORONE: Imao tešku upalu pluća, sada otkrio detalje teškog perioda
POPULARNI muzičar Zoran Kiki Lesendrić je jedan od onih koji nije uspeo da pobegne opakom korona virusu, a sada je podelio svoje iskustvo.
Foto N. Fifić
Iako je verovao da će njega covid-19 zaobići, ipak nije bilo tako i Kiki je imao teži oblik korone.
Frontmen grupe “Piloti” je ispričao svoju priču, otkrio da je imao upalu pluća, ali je na svu sreću, njegovo lečenje prošlo uspešno zahvaljujući medicinskom osoblju.
- Mislio sam da ne mogu da je dobijem, ali ipak jesam onda kad sam najmanje očekivao. Bio sam pet dana u bolnici, imao sam upalu pluća. I s jedne strane video sam da je jezivo iskustvo, bolest je čudna, naša ekipa koja se bavi koronom je fenomenalno shvatila bolest - rekao je Kiki, pa dodao:
- Kao da je svaki organizam drugačije prihvati. Tek kad si tu na licu mesta vidiš koliko je država dala za to i za zdravstvo. Mislim da smo se u ovom vrlo čudnom trenutku u našim životima, mi kao narod, vrlo dobro snašli - rekao je Lesendrić, prenosi Kurir.rs.
IRAN "OSLEPEO" SAD I IZRAEL; Novi napadi na Teheran; Iranski "orešnik" pogodio komandu IDF; Tramp - Rat u Zalivu od 1-10? 15!
NASTAVLjAJU se vazdušni udari na Bliskom istoku. SAD i Izrael nastavljaju da gađaju Iran, dok iranske snage uzvraćaju napadima na izraelske gradove i američke baze i diplomatska predstavništva u regionu.
04. 03. 2026. u 06:59 >> 23:01
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)