DOLAZI LJUBAV: Marija Šerifović se vraća u Ameriku posle pet godina (FOTO)
NAKON godinu i po dana od koncerta u Zagrebačkoj areni, pop zvezda Marija Šerifović završava turneju „Dolazi ljubav “ velikim koncertom u Čikagu.
Foto: Nemanja Dedović
Svojoj publici u Americi se vraća posle punih pet godina, nastupom koji je zakazan za 24. maj u Čikagu.
- Posle 430 dana, turneju "Dolazi ljubav" nemerno završavam baš u Americi. Moja ljubav je rođena tu i od tada je svaki moj dah posvećen samo njemu - istakla je Marija za "Večernje novosti", podsećajući još jednom da turneja nosi naziv istoimene numere i albuma, koju je posvetila svom sinu Mariu.
Foto: Nemanja Dedović
Odmah nakon objavljivanja albuma „Dolazi ljubav“ u oktobru 2023. godine, na kojem se nalazi osam pesama koje su vrlo brzo postale hitovi, Marija je započela turneju tokom koje je pevala u svim najvećim regionalnim koncertnim centrima. Iako se za svaki nastup tražila karta više, apsolutni rekord Marija je oborila sa osam uzastopnih koncerata u Sava Centru.
Foto: Nemanja Dedović
- Od kada je počela turneja, obišli smo nebrojano gradova i nastupali pred skoro pola milion ljudi. Narod koji je prisustvoao, stvorio je magiju, obasjao je ljubavlju svih osam večeri. Ovom emocijom zaustavili smo vreme i ovu ludu planetu, a ako sam ja uspela u tome da vi svojim kućama odete sa malkice oporavljenom dušom, onda sve ovo ima smisla. Zahvalna sam svima i Onom gore što ste moji i što sam i dalje vaša - zaključila je Marija svoju radost ovim rečima.
Preporučujemo
TEA TAIROVIĆ IDE NA JUG: Prvi put će uraditi nešto što svi željno iščekuju (FOTO)
19. 05. 2025. u 21:35
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)