VEČITI ROMANTIK: Željko Vasić izazvao lavinu emocija na sceni "Roštiljijade" (FOTO)
VEČERAS je održano drugo veče 34. "Roštiljijade", a isto, svojim koncertom je uveličao pop zvezda Željko Vasić.
Foto Novosti
Koncert je započeo baladom "Večiti romantik", a zatim su se nizali pop hitovi poput "Voli me i ne voli me", "Zanjiši kukovima", "Kada spavaš" i drugi.
- S obzirom na to da sam ja iz Zaječara, slobodno mogu da kažem da je ovo i moj kraj, jer potičem iz jugoistočne Srbije, a Leskovac mi je blizu. Volim da dođem i ranijih godina sam češće dolazio. Druženje sa leskovačkom publikom bio je čist pure pop - istakao je Željko za "Večernje novosti".
Inače, večerašnji koncert na Roštiljijadi bio je donekle i uverita za Željkovu "Kafanu", koja će biti u vidu dva velika koncerta, 25. oktobra u Nišu i 13. decembra u MTS dvorani.
BONUS VIDEO - RUSI NA POZICIJI: Viđeni tenkovi u Kurskoj oblasti
Govor koji je trebalo da „zapali“ Ameriku: Iza kulisa obraćanja Melanije Tramp
Sa mesta na kojem su američki predsednici ranije objavljivali ratove ili primirja, Melanija Tramp poslala je ličnu poruku da je nepravedno osumnjičena za nemoral, braneći se od glasina da je Epstin posredovao bračnoj vezi
16. 04. 2026. u 16:48
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)