OVO JE NJEGOVA TAJNA: Saša Popović za manje od dve nedelje skinuo pet kilograma
SAŠA Popović iako uskoro ulazi u osmu deceniju života, svojom energijom može da parira i duplo mlađim muškarcima.
Foto: Petar Milošević
Kako je jednom prilikom ispričao on zimi jede sve redom, dok se s proleća pridržava posebnog načina ishrane i tada smrša pet kilograma za samo dve nedelje.
O svom planu ishrane govorio je i javno. Kako je ispričao Saša preskače doručak, ujutru prvo popije kafu nekad bez mleka, a nekad i sa mlekom. Za ručak kombinuje šniclu, piletinu ili ribu, dok za večeru praktikuje salatu i meso, jaja, čak samo jogurt i voće.
Foto: TV Prva printskrin
– Leti sam uvek fit jer sam već sa prvim suncem u Opatiji. Svakodnevno plivam, igram tenis, stoni tenis, jedem mnogo voća, salate začinjene maslinovim uljem i ribu. I to ne zato što pazim, već mi na moru ne prija teška i masna hrana. Samim tim, nemam problema ni sa kilogramima – otkrio je Saša i dodao da i njegova supruga Suzana voli da isprati njegov prolećni režim ishrane.
(Pink.rs)
BONUS VIDEO:
VOLELA BIH DA SE OPROBAM U INFORMATIVI | Sa zvezdama na ti | Br. 10 | Kristina Iglendža
Preporučujemo
NE PADA MI NA PAMET TO DA URADIM: Vesna Đogani otkrila šta je koči u odnosu sa Đoletom
17. 05. 2023. u 18:30
Velikani filma Zdravko Šotra, Đorđe Kadijeviće, Bora Drašković i Miša Radivojević zajedno u ostavrenju “Film davne budućnosti”
17. 05. 2023. u 16:50Velikani filma zajedno u ostavrenju “Film davne budućnosti”
OD BEOGRADA DO MORA ZA SAMO ČETIRI SATA: Ovako će izgledati novi auto-put do Crne Gore (VIDEO)
SAOBRAĆAJNICA je projektovana sa po dve trake i jednom zaustavnom trakom u svakom smeru, uz predviđenu brzinu od 100 do 120 kilometara na čas.
10. 02. 2026. u 09:21
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)