RAZVELA IH UDALJENOST: Tijana Bogićević stavila tačku na sedmogodišnji brak

PEVAČICA pop i ar-en-bi orijentacije Tijana Bogićević (40), koja je 2017. predstavljala Srbiju na 62. "Evrosongu" u Kijevu sa pesmom In Too Deep, potvrdila je u jednoj emisiji da se razvela od afroameričkog pevača Marka Robertsona, posle sedam godina braka.

РАЗВЕЛА ИХ УДАЉЕНОСТ: Тијана Богићевић ставила тачку на седмогодишњи брак

Foto: Fejsbuk/Tijana Bogićević

Doduše, nije htela da kaže kada se tačno desio razvod bračne zajednice, koja je funkcionisala na daljinu, tačnije na relaciji Boston—Beograd.

Par se upoznao još 2006. godine, kada je on gostovao na albumu Vlade Georgijeva, a ona pevala prateće vokale u Barbinom bendu. Spojila ih je muzika, a na ludi kamen su stali 2015. u Americi, da bi onda usledilo i crkveno venčanje u Srbiji.

Mark i Tijana su u Bostonu pokrenuli i zajednički posao vezan za organizaciju proslava, ali se ona vratila u svoju zemlju, gde joj je muzička karijera procvetala posle "Pesme Evrovizije".

Ona je juče premijerno na "Jutjubu" objavila novu pesmu "Blizu", po kojoj je nazvala i novi album na kome će se naći sedam kompozicija.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (1)

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!