CECA STIGLA NA ANASTASIJIN ROĐENDAN: Pevačica zablistala u ljubičastoj haljini, presrećna zbog naslednice (FOTO)
MLADA pevačica Anastasija Ražnatović, naslednica pevačice Svetlane Cece Ražnatović, danas proslavlja svoj 23. rođendan.
FOTO: Ataimages
Ona je za ovu priliku rešila da upriliči slavlje u jednom prestoničkom restoranu, a danas se na Instagramu pohvalila time da je dobila i specijalnu haljinu za ovu priliku.
Među prvima na slavlje je stigla Anastasijina majka, Svetlana Ceca Ražnatović koja je blistala kao nikada do sada i rado odgovarala na novinarska pitanja. Ona nije skrivala koliko je ponosna na ćerku, te je otkrila i koja pesma joj se više dopada od onih koje je Anastasija objavila danas.
- Presrećna sam jer je ona presrećna. Samo sam je rodila, neke koleginice više liče na mene nego moja Anastasija, pa nikom ništa. Prirodno je da malo podseća, meni ne, mislim da ima svoj pečat, svoj identitet daje pesmama, ali ako je to utisak, pa dobro. Obe mi se pesme sviđaju, u "Izvini" se mogu mnogi pronaći.
Ceca je priznala da joj je trebalo samo dva sata da se pripremi za gala feštu.
- Ja imam svoj tim, nemam tih problema sa spremanjem, za čas, neka dva sata sa sve frizurom bi mi trebalo.
(Pink)
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)