BITNIJA MU IZLOŽBA U SREBRENICI: Bramerc nema vremena za srpska udruženja žrtava rata
GLAVNI tužilac Međunarodnog rezidualnog mehanizma za krivične sudove Serž Bramerc izjavio je u Sarajevu nakon sastanaka sa predstavnicima vlasti i pravosuđa na nivou BiH da pruža podršku pravosudnim institucijama.
Foto: Printscreen
Bramer će sutra u Banjaluci razgovarati sa predstavnicima Republičkog tužulaštva.
Na pitanje RTRS-a zašto se nije sastao sa predstavnicima srpskih udruženja žrtava rata, iako je pre tri dana u Srebrenici razgovarao sa tamošnjim udruženjima bosanskih muslimana, Bramerc kaže da "nije imao vremena".
- Nisam imao sastanke sa svim udruženjima žratava. Išao sam u Srebrenicu iz prostog razloga da posetim tamošnju izložbu. I pre sam imao takva pitanja. Ne mogu svaki put kada dođem u BiH da se sretnem sa svim udruženjima žrtava, a danas sam imao puno sastanaka u Sarajevu - rekao je on.
(RTRS)
Preporučujemo
DODIK O IZJAVI PRIMORCA: Bio je u pravu kada je rekao da je BiH propala država
03. 12. 2025. u 19:25
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)