AUTOMOBIL ULETEO U BUTIK: Saobraćajna nesreća u centru Trebinja (FOTO)

VOZAČ automobila iz Trebinja uletio je u butik u centru grada, a u nezgodi nema povređenih.

АУТОМОБИЛ УЛЕТЕО У БУТИК: Саобраћајна несрећа у центру Требиња (ФОТО)

Foto: D. C.

Pričinjena je velika materijlna šteta kako na vozilu, tako i vlasniku butika, a slomljene su i žardinjere.

Policija vrši uviđaj, a kako se pretposatvlja vozač je velikom brzinom ušao u krivini, izgubio kontrolu nad automobilom, da bi udario u žardinjeru sa cvećem koja ga je odbacila u butik.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

DVA PUTA SU SE BORILI ZA MOJ ŽIVOT, MOGLO JE FATALNO DA SE ZAVRŠI Lea Kiš o najtežem životnom periodu - Znala sam da nešto nije u redu