DODIK UPOZORIO: Obuzdati snage pod kontrolom Prištine!
SRPSKI član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je "napad na goloruki srpski narod u južnoj srpskoj pokrajini, koji su izvele snage pod kontrolom Prištine, a pred očima međunarodnih vojnih snaga raspoređenih na Kosovu i Metohiji, uzdrmao ne samo Kosovo i Metohiju već i sve prostore u regionu gde žive Srbi".
Foto: Novosti
- Takvo ponašanje nema opravdanje, i ukoliko međunarodna zajednica ne zaustavi divljanje kosovske policije, biće odgovorna za sve što bi moglo da se desi u budućnosti - rekao je Dodik u izjavi za Srnu.
Upitan da prokomentariše poslednja dešavanja na Kosovu i Metohiji, Dodik je naglasio da se tako nešto više ne sme dopustiti.
- Upotreba vatrenog oružja, ranjavanje ljudi na severu Kosova i Metohije nisu slike koje se više smeju dopustiti ni na Kosmetu, ni na bilo kojoj tački regiona i šire - rekao je Dodik.
BONUS VIDEO - ZASTRAŠUJUĆI SNIMAK SA KOSOVA: Odjekuju rafali, Albanci pucaju po Srbima
Preporučujemo
LAŽIRAO KRAĐU "MERCEDESA": Krivična prijava protiv muškarca iz Donje Pilice
14. 10. 2021. u 09:39
DODIK JASAN: Republika Srpska neće poštovati nametnute zakone
13. 10. 2021. u 18:17
CVIJANOVIĆ: Inckov zakon od danas prestao da važi u Republici Srpskoj
13. 10. 2021. u 16:21
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POTPUNO GOLA: Objavljene nage fotke žene našeg slavnog folkera (FOTO)
ANA Jovanović, supruga popularnog pevača Peđe Jovanovića, ponovo je uspela da usija društvene mrežama provokativnim izdanjem sa egzotične destinacije.
21. 02. 2026. u 20:31
Komentari (2)