ĐEVREK SA ŠUNKOM I KAČKAVALJEM: Bolji nego u pekari
14. 05. 2024. u 21:00
Mekan, ukusan i jednostavan doručak.
Najnovije iz rubrike
PILETINA U SOSU OD POMORANDŽE I SOJA SOSA: Savršen spoj slatkih i slanih ukusa
Zahvaljujući svežem soku, đumbiru i soja sosu, meso ostaje mekano i sočno, dok sos dobija bogatu aromu i primamljivu zlatnu boju. Uz mirisni pirinač, ovo jelo je idealan izbor za porodični ručak ili večeru.
06. 06. 2026. u 23:30
KREMASTI ČIZKEJK SA LIMUNOM: Osvaja na prvi zalogaj
Ovaj kremasti čizkejk sa blagom notom limuna i osvežavajućim premazom od kisele pavlake pravi je primer jednostavne poslastice koja osvaja ukusom i izgledom.
06. 06. 2026. u 22:30
DŽEM OD JAGODA: Jednostavan recept koji ćete voleti
DOMAĆI džem od jagoda je savršen način da sačuvate njihov ukus i miris i uživate u njima i nakon sezone.
06. 06. 2026. u 15:41
DOMAĆI SLADOLED OD ČOKOLADE: Jednostavan recept za osvežavajući letnji desert
AKO tražite lagan i ukusan sladoled bez veštačkih dodataka, ovaj recept za domaći sladoled je odličan izbor.
05. 06. 2026. u 15:31
HRSKAVI KROMPIRIĆI SA POVRĆEM: Brz ručak gotov za 30 minuta
Kada vam je potreban ukusan i brz obrok, krompirići sa svežim povrćem su odličan izbor. Jednostavni sastojci, kratka priprema i bogat ukus čine ovo jelo savršenim za porodični ručak ili laganu večeru.
05. 06. 2026. u 14:00
Komentari (0)