IZRAELSKA vojska potvrdila je večeras da je raketama napadnut sever Izraela.
Povezane vesti
RUSIJA OSUĐUJE NAPADE NA CIVILNE OBJEKTE: Lavrov - Moskva će uraditi sve da pomogne da se dođe do dogovora između Izraela i Palestine
MOSKVA osuđuje napade po civilnim objektima u Palestini i Izraelu, saopštio je šef diplomatije Rusije Sergej Lavrov na konferenciji za štampu u Moskvi.
17. 05. 2021. u 14:30
IZRAEL GAĐAO PODMORNICU HAMASA: Brod se kretao prema obali - navodno - radi izvođenja terorističkog napada
BROD Ratne mornarice Izraela i udarni dron pogodili su grupu pripadnika vojske Hamasa koji su bili smešteni u podmornici na obali Sredozemnog mora, saopštila je pres-služba vojske.
17. 05. 2021. u 14:04
LIKVIDIRAN KOMANDANT ISLAMSKOG DŽIHADA: Očekuje se žestok odgovor palestinske strane
U DANAŠNjEM izraelskom vazdušnom napadu ubijen je Hasan Abu Harbid, zapovednik severne divizije palestinskog pokreta Islamski džihad, potvrđeno je i iz izvora u izraelskoj vojsci i u Islamskom džihadu.
17. 05. 2021. u 13:46
PESKOV OCENIO: Eskalacija sukoba na Bliskom istoku je pretnja i za Rusiju
Kremlj smatra vrlo važnim sprečiti dalji razvoj scenarija upotrebe sile u palestinsko-izraelskom konfliktu, saopštio je novinarima portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
17. 05. 2021. u 12:14
GAZU PROBUDILE DETONACIJE: Izraelska avijacija jutros uništila 15 kilometara tunela Hamasa
KOMANDA izraelskih oružanih snaga potvrdila je da je izraelska ratna avijacija rano jutros izvela seriju vazdušnih udara na više lokacija u gradu Gazi i da je tom prilikom uništeno 15 kilometara tunela koje koriste jedinice palestinskog Hamasa, kao i prebivališta devetorioce zapovednika Hamasa.
17. 05. 2021. u 10:40
Najnovije iz rubrike
KIJEV ŽELI NUKLEARNO ORUŽJE ZA NAPAD NA RUSIJU Konstantin Kosačov: Nikada nisu bili nuklearna sila
UKRAJINA pokušava svim snagama da dođe do nuklearnog oružja kako bi ga u budućnosti upotrebila protiv Rusije, izjavio je zamenik predsednika Saveta Federacije Konstantin Kosačov.
24. 02. 2026. u 18:24
BIVŠI PREMIJER POKUŠAO DA SE UBIJE ZBOG VEZE SA EPSTINOM: Hospitalizovan pre nedelju dana, nije u dobrom stanju
BIVŠI norveški premijer Torbjorn Jagland, koji je osumnjičen za tešku korupciju zbog svog bliskog odnosa sa pokojnim američkim osuđenim seksualnim prestupnikom Džefrijem Epstinom, hospitalizovan je pre nedelju dana nakon pokušaja samoubistva, prenosi norveški portal "Inyheter".
24. 02. 2026. u 18:10
USTAŠA “OSKRNAVIO” JAD VAŠEM: Hrvatski ministar odbrane kliče “Za dom spremni” na koncertu Tompsona, a onda se “klanja” senima žrtava ustaša
POTPREDSEDNIK hrvatske Vlade i ministar odbrane Ivan Anušić, koji je priznao da je na koncertu Marka Perkovića Tompsona uzvikivao ustaški poklič "Za dom spremni", trećeg dana boravka u Izraelu odao je počast žrtvama Holokausta u Jad Vašemu.
24. 02. 2026. u 17:58
BERBOKOVA O UKRAJINI: Mirovni sporazum mora da bude utemeljen u Povelji UN
PREDSEDAVAJUĆA Generalne skupštine Ujedinjenih nacija Analena Berbok izjavila je danas u Ženevi da bi rat u Ukrajini trebalo konačno da se završi.
24. 02. 2026. u 17:50
STRAH OD NASLEDNIKA “OREŠNIKA” TRESE ZAPAD: Rusija razvija novu hipersoničnu raketu sa osam bojevih glava „moćniju od Orešnika“
RUSIJA navodno razvija novu hipersoničnu raketu koja bi mogla da bude snažnija od već strahovanog sistema „Orešnik“, objavio je britanski list „Dejli star“, pozivajući se na dostupne informacije i procene.
24. 02. 2026. u 17:33
Komentari (0)