NOVI ISTORIJSKI REKORD BITKOINA: Vrednost kriptovalute više od 57.000 dolara
BITKOIN je danas skočio iznad 57.000 dolara, i tako oborio poslednji sopstveni rekord od 54.880 dolara. Vrednost najpoznatije kriptovalute sada iznosi oko 57.400 dolara.
Foto: Depositphotos
Od početka 2021. ovaj moćni novčić je ojačao 72 odsto, a posebno nakon što je kompanija za e-vozila, Tesla, saopštila da je u kupovinu virtuelne valute uložila čak 1,5 milijardi dolara.
Takođe, ulagači su pokazali veliko interesovanje za bitkoin, što je podstaklo rast. Kompanije su počele masovnije da najavljuju prihvatanje bitkoina, i pitanje je vremena kada će oni postati regularno sredstvo plaćanja.
(Telegraf.rs)
Preporučujemo
BIT KOIN “DIVLjA”: Veliki investitoti uzrok rasta bitkoina, kapitalizuje 1,03 biliona $
19. 02. 2021. u 20:26
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)