"NEĆU OTKRITI ZADATAK" Zahar Prilepin na misiji u zoni SVO (FOTO)
PISAC Zahar Prilepin objavio je da je počeo da obavlja zadatke u zoni specijalnih operacija.
Foto N. Skenderija
Na svom Telegram kanalu rekao je da je već dve nedelje "na teritoriji".
- Neću otkriti zadatak. Moje mesto službe je Dobrovoljački korpus - primetio je pisac.
Preporučujemo
PORUKA IZ UKRAJINE: Zelenski neće potpisati predaju nijednog dela teritorije Rusiji
28. 11. 2025. u 12:12
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)