ZLOČIN U BOLNICI U NEMAČKOJ: Medicinska radnica ubijena samostrelom
U BOLNICI u centralnoj Nemačkoj muškarac je samostrelom ubio medicinsku radnicu, saopštili su danas zvaničnici.
Foto: Rene Priebe/dpa via AP
Osumnjičeni je uhapšen nekoliko sati kasnije, preneo je AP.
On je juče po podne ušao u bolnicu u malom gradu Bad Cvestenu i napao 50-godišnju medicinsku radnicu pre nego što je pobegao, saopštili su tužioci i policija.
Ona je preminula na licu mesta.
Istražitelji su brzo identifikovali osumnjičenog i tokom noći uhapsili 58-godišnjeg muškarca iz oblasti Pasau, blizu granice sa Austrijom, na odmorištu na auto-putu u Bavarskoj.
Vlasti su saopštile da su zaplenjeni i dokazi, bez drugih objašnjenja.
Tužioci i policija rekli su da još istražuju šta se tačno dogodilo i zašto.
BONUS VIDEO: ZGRADE I VOZILA GORE: Pogledajte Belgorod nakon granatiranja
Preporučujemo
''VEOMA JE ZABRINjAVAJUĆE'' Olaf Šolc istakao da se Nemačka suočava sa velikim pretnjama
04. 12. 2024. u 14:17
"ZALjULjALA MU SE KANCELARSKA FOTELjA" Odgovor Kremlja na Šolcovu poruku Putinu (FOTO)
03. 12. 2024. u 16:18
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)