"BOMBA" U AMERICI: Otkriveno šta će Tramp uraditi u petak

BIVŠI predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp daće u petak intervju popularnom podkasteru Džou Roganu koji ima desetine miliona pratilaca.

БОМБА У АМЕРИЦИ: Откривено шта ће Трамп урадити у петак

Foto: Profimedia

Dva zvaničnika iz Trampovog izbornog štaba rekla da će on otputovati u Ostin u Teksasu kako bi dao intervju u Roganovom studiju, preneo je Rojters.

Tramp je kritikovao Rogana u avgustu na svojoj društvenoj platformi Truth Social nakon što je podkaster pohvalio tadašnjeg nezavisnog predsedničkog kandidata Roberta Kenedija Mlađeg koji se potom povukao iz kampanje i podržao Trampa. 

Tramp je kasnije Rogana nazvao "dobrim momkom". 

Potpredsednica SAD i demokratski predsednički kandidat Kamala Haris razmišljala je o intervju sa Roganom kako bi pokušala da dobije veću podršku kod muškog dela birača.

Spotifaj je saopštio u martu da je Džo Rogan imao 14,5 miliona pratilaca, a da je njegov podkast drugi najpopularniji program na toj platformi. 

Rogan ima i više od 19 miliona pratilaca na Instagramu i 17 miliona pratilaca na Jutjubu.

Prošlogodišnja anketa Jugova pokazala je da 81 odsto njegovih pratilaca čine muškarci, a da su 56 odsto njih mlađi od 35 godina.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

ŠIPTARI PONIŽAVAJU SRBE NA VIDOVDAN: Upustvo terorista našem narodu kako da se ponaša u svojoj zemlji (FOTO)